INTERTECH - Referencje


REFERENCJE


Jeżeli życzycie sobie Państwo uzyskać bezpośrednie  referencje od naszych klientów prosimy napisać do nas emaila na adres zd@intertech.com.pl 
zaznaczając o jaką branżę chodzi:
-   sklepy
-   hurtownie
-  firmy usługowe (np. budowlane )
-   producenci
-   produkcja spożywcza (np. piekarnie)
-  biura rachunkowe
-  organizacje społeczne
-  szkoły
-   przedszkola
-   szpitale
-  przychodnie
-  kancelarie
-  urzędy samorządowe i państwowe

W odpowiedzi podamy Państwu kontakt  do 3  naszych klientów określonej branży.

Oprogramowanie OPTIMA zainstalowaliśmy i serwisujemy w 190 firmach, oprogramowanie Klasyka w 140 firmach, z których 60 przeszło już na OPTIMĘ. W 160 firmach wdrożyliśmy własne oprogramowanie "szyte na miarę"  w zakresie fakturowania, gospodarki magazynowej, księgowości oraz kadr i płac. 
Oprogramowanie COMARCH-u wdrożyliśmy też w 20-tu biurach rachunkowych. Nasi konsultanci w okresie wieloletniej współpracy z biurami rachunkowymi nabyli bogatego doświadczenia zawodowego w zakresie zarówno zagadnień księgowych jak i kadrowo-płacowych.

Nasi pracownicy zdają coroczne specjalistyczne egzaminy certyfikacyjne w Comarchu.

Za referencję niech służy także fakt, że oprogramowaniem dla firm zajmujemy się nieprzerwanie od 1998r. Kilka firm używa nasze oprogramowanie już od 20 lat, pozostając nadal pod naszą opieką informatyczną. Obecnie klientów obsługują już informatycy z nowego pokolenia, posiadający jednakże ponad 10-letni staż w naszej firmie.

Efekty jakie osiągnęliśmy w minionymokresie pozwalają nam śmiało stwierdzić, że jesteśmy solidną firmą wdrażającą systemy dla sektora MŚP, a co za tym idzie Klienci INTERTECH-u mogą się czuć bezpiecznie.