Comarch Optima - Biuro Rachunkowe

Moduł Biuro Rachunkowe

Program w pakiecie Comarch OPT!MA
       Comarch OPTIMA serwis,pomoc zdalna
 
 
Specyfika Biura Rachunkowego uwzględniona:

Moduł Biuro Rachunkowe dzięki możliwościom funkcjonalnym oraz własnemu interfejsowi staje się niezbędnym narzędziem w pracy każdego biura.Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowej biura w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych baz (Klientów).Biuro rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem ComarchOPT!MA, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a operator może rozpocząć pracę w wybranej bazie Comarch OPT!MA bez konieczności dodatkowego logowania.


CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe umożliwia:

 
  • sprawdzanie etapów prac związanych z klientami np. z dostarczeniem czy zaksięgowaniem dokumentów,
  • wykonanie operacji seryjnych jak np. wydruki określonej deklaracji dla wszystkich klientów,
  • przygotowanie wielu analiz jednoczesnie w kontekście wskazanych baz Klientów,
  • wykonanie jednocześnie dla wszystkich firm czynności takich jak kopie bezpieczeństwa czy konwersje baz danych,
  • wykorzystanie indywidualnie definiowanych cech, za pomocą których można dokładnie opisać każdego kontrahenta, zgodnie z potrzebami biura,

Moduł Biuro Rachunkowe usprawnia codzienną pracę.

Analizy jakie można przygotować w module mogą być pomocne zarówno w przygotowaniu informacji dla klienta, jak również w sprawdzaniu rentowności współpracy z danym klientem. CDN OPT!MA w połączeniu z modułem Biuro Rachunkowe to doskonałe narzędzie pracy dla każdego biura.

Zamów bezpłatny pokaz.

Oferujemy przyjazd do Państwa Biura w celu zademonstrowania możliwości programu. Niezależnie od tego czy Państwa Biuro jest już użytkownikiem programu ksiegowego CDN-OPTIMA czy też dopiero rozważany jest jego zakup.

Prezentacje, instalacje i serwis u klienta :Gliwice i Katowice oraz miejscowości w promieniu ok. 30 km. od Gliwic : m.in. Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Strzelce Opolskie, Toszek, Tarnowskie Góry, Piekary, Bytom, Kędzierzyn-Koźle, Rybnik, Knurów, Gierałtowice, Ornontowice, a także Racibórz i Głubczyce ; (woj. Śląskie i częściowo opolskie)

 

Sprzedaż wysyłkowa i internetowy serwis zdalny : Cały Kraj.