ELZAB nie aktualne
Drukarkę fiskalną kup u nas - opłaci się. Negocjuj cenę drukarki wraz z usługą. Pytaj o promocje.

 

--> Kasy małe i mobilne                  

--> Kasy średnie i msystemowe

--> Pełny katalog ELZAB (pdf)


Ceny netto. W cenie usługa fiskalizacji.

Drukarka                       Z elektroniczną kopią paragonów Cena netto
Drukrka fiskalna ELZAB Mera TE TFT ELZAB Mera TE  - Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z popularnymi protokołami do programów sprzedaży, mechanizmem drukującym wyposażonym w obcinacz, funkcją prostego zakładania papieru easy load oraz długą 80-cio metrową rolką papieru. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Kompaktowa obudowa i złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji i pewność połączeń. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. 2 790,00
Drukrka fiskalna ELZAB Mera TE TFT
ELZAB Mera + TE FV (czarna)- Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.
Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji..
2 790,00
ELZAB MERA + TE FV ONLINE READY  - Nowoczesna, szybka drukarka fiskalna, idealna do punktów handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją prostego zakładania papieru typu easy load. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Może pracować z każdym programem sprzedażowym.
 
3 190,00
ELZAB MERA ZETA - Drukarka Elzab Zeta jest drukarką posiadającą elektroniczny zapis kopii paragonów. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na małe rozmiary to idealne rozwiązanie dla kiosków i niewielkich stoisk.

 
1 990,00