Koniec sprzedaży i wsparcia dla Comarch KLASYKA moduł KP

Program KP (Książka Przychodów i Rozchodów)

Comarch ERP KLASYKA

Koniec sprzedaży i wsparcia
 

     Informujemy, że  z końcem 2015 roku Comarch zaprzestaje sprzedaży i konserwacji  systemu Comarch ERP Klasyka moduł KP, wprowadzając jednocześnie znaczne upusty na zakup OPTIMY przez  użytkowników KLASYKI.
  1. Rabat 40% na Comarch ERP Optima (Dla użytkowników posiadających aktualną wersję programu)
  2. Rabat 30% na Comarch ERP Optima (Dla użytkowników nieposiadających aktualnej wersji programu)
 Regulamin promocji:
http://www.comarch.pl/files-pl/file_168/Regulamin-promocji-Migracja.pdf

Oczywiście Klasyka KP będzie działała dalej ale bez aktualizacji.
     INTERTECH Sp. z o.o. w Gliwicach zajmuje się  oprogramowaniem  KP – Książka Przychodów i Rozchodów od 20 lat (!), tj. prawie od samego początku.
     W 1991 roku opracowała go mała wówczas krakowska firma komputerowa CDN dla nielicznych jeszcze w „odnowionej” Polsce małych firm. Od tego czasu liczba małych firm rosła lawinowo i wiele z nich – szczególnie na południu Polski – zakupiło  program  CDN KP (najczęściej z modułami fakturująco-magazynowymi FPP).
     Formalną współpracę z firmą CDN ( dziś Comarch)  INTERTECH rozpoczął w 1995 roku pozyskując na Górnym Śląsku licznych klientów. Program CDN KP był stale rozwijany. Dziś jego nazwa to Comarch ERP Klasyka KP.
     Comarch Klasyka pracuje na bazie systemu operacyjnego DOS a ten – jak wiemy – dawno już został wyparty przez Windows. I to jest jedyny ale decydujący powód, że użytkownicy zastępują go programem  CDN OPTIMA.
     Niemniej, Comarch Klasyka to w Polsce program dla firm, działający najdłużej w środowisku DOS. Nadal wspierane będą moduły  FPP, KH i PiK.