ELZAB kasy fiskalne małe i mobilne
Kasy i drukarki fiskalne Elzab Nowość ! Dla posiadaczy kas fiskalnych ELZAB
korzystna oferta akceptacji kart płatniczych klientów. Zobacz Tu --> Online Ready       

 --> Drukarki fiskalne       

 -->
Kasy średnie i systemowe      

 
--> Pełny katalog ELZAB (pdf)

 
Ceny netto. W cenie usługa fiskalizacji.

 

Kasy małe i mobilne

Cena netto
w tym
fiskalizacja
ELZAB Mini

ELZAB Mini - ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna.

999,00
ELZAB K10 - Nowość ! Kasa z panelem dotykowym. Mieści się w dłoni.
Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Kilka kolorów obudowy.
  od
1 290,00
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.)
1 290,00
Elzab Jota ELZAB Jota - to niedrogie rozwiązanie dla małych placówek handlowych - niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna kasa fiskalna. Dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach obudowy. 1 390,00
ELZAB Jota E - to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.
Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.
Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.
od
1 450,00